Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

DESTEKTEN YOKSUN KALMA(Bekar) TAZMİNATI HESAPLAMA

Destekten yoksun kalma(bekar) maddi tazminatınızı hesaplarken hangi yöntemler kullanılır kurallar nelerdir ve gerçek tazminat miktarınızı nasıl öğrene bilirsiniz.

destekten yoksun kalma bekar maddi tazminat hesaplama

1. MÜTEVEFFA(Vefat Eden Kişi) KUSUR DURUMU

Destekten yoksun kalma(bekar) tazminatında kusur durumunun ne olduğu çok önemli alınacak maddi tazminat mikatarında önemli etkenlerdendir maddi tazminat miktarıyla doğru orantılıdır.

2. MAAŞI

Maddi tazminatı hesaplanırken bir diğer önemli husus müteveffanın maaşıdır alınan maaş maddi tazminat hesaplanırken formulde kullanılacağı için çok önemlidir. Herhangi bir işte çalışımıyorsa bile endüşük olay tarihindeki asgari ücret üzerinden maddi tazminat hesaplanacaktır.

3. OLAY TARİHİ VE KULLANILAN YÖNTEM

Olay tarihi ile ilişkili olarak hangi yaşam tablolarının pmf 1931, trh 2010 veya cso 1980 kullanılacağı ile ilişkili olarak ufakta olsa etkili olduğu söylene bilir yine olay tarihi ile alakalı olarak mahkemenin kabul gördüğü hesaplama yöntemleri olan profresifrant mı yoksa aktüeryal yönteminin kullanıcağı etkenlerden arasındadır.

4. ANNE VE BABA MADDİ TAZMİNATLARI

Destekten yoksun kalma(bekar) maddi tazminatında vefat eden kişinin bekar olmasından dolayı geride kalan anne ve babasının yaşlarına göre bir alacakları maddi tazminat miktarları belirlenmektedir.

5. BİZ KİMİZ VE NASIL HESAPLIYORUZ

Yazılımcı ve hukukcu ekibimizle genel anlamda haklarından bi haber olan ve malesef oluşan mağduriyetlere bir yenisini eklememek için burdayız. Destekten yoksun kalma(bekar) maddi tazminatınızı hesaplaya bilmek için doğum tarihini, olay tarihi, müteveffa kusur durumu vb bilgileri alarak olay tarihiyle ve mahkemelerin kabul ettiği yaşam tablosunu ve hesaplama yöntemini kullanarak destekten yoksun kalma tazminatınızı hesaplıyoruz ve sizlere bir rapor eşliğinde sunuyoruz böylelikle alacağınız tazminat miktarınız %90-95 oranında öğrenmiş oluyorsunuz

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap