Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

DESTEKTEN YOKSUN KALMA(EVLİ) TAZMİNAT HESAPLAMA

Destekten yoksun kalma(Evli) maddi tazminatınızı hesaplarken hangi yöntemler kullanılır kurallar nelerdir ve gerçek tazminat miktarınızı nasıl öğrene bilirsiniz.

destekten-yoksun-kalma-evli tazminat hesaplama

1. MÜTEVEFFA(Vefat Eden Kişi) KUSUR DURUMU

Destekten Yoksun Kalma(Evli) maddi tazminatı hesaplanırken mütevefffanın kusur durumunun ne olduğu çok önemli alınacak maddi tazminat mikatarında önemli etkenlerdendir maddi tazminat miktarıyla doğru orantılıdır.

2. PAYDAŞLARIN ENGELLİ DURUMU

Olay yaşındıktan sonra geride kalan aile ferdlerinden birinin veya bir kaçının engelli olması durumlarına göre tazminatı süreli değil sürekli olarak maddi tazminat hesaplanacaktır. Buda haliyle engelli kişi veya kişilerin daha fazla maddi tazminat almaları demektir.

3. PAYDAŞLARIN YAŞI VE EĞİTİM DURUMLARI

Olay yaşandıktan sonra geride kalan aile ferdlerin yaşları, cinsiyetleri ve eğitim durumları alınacak maddi tazminat miktarlarını etkilememektir. Örnek vermek gerekirse erkek çocugu üniveristeye gitmiyorsa 18 yaşına, kız çocuğu üniversiteye gitmiyorsa 22 yaşına kadar destek alır.

4. BİZ KİMİZ VE NASIL HESAPLIYORUZ

Yazılımcı ve hukukcu ekibimizle genel anlamda haklarından bi haber olan ve malesef oluşan mağduriyetlere bir yenisi eklememek için burdayız. Destekten yoksun kalma maddi tazminatınızı hesaplaya bilmek için doğum tarihini, olay tarihi, davacı kusur durumu vb bilgileri alarak olay tarihiyle ve mahkemelerin kabul ettiği yaşam tablosunu ve hesaplama yöntemini kullanarak destekten yoksun kalma maddi tazminatınızı hesaplıyoruz ve sizlere bir rapor eşliğinde sunuyoruz böylelikle alacağınız maddi tazminat miktarını öğrenmiş oluyorsunuz

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap