Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

Trafik Kazası Sonucu Maddi Tazminat Alma Yolları

Trafik kazası sonucu yaralanma(işgücü,maluliyet) veya vefat(destekten yoksun kalma) durumlarında maddi tazminat alma yolları

trafik kazası tazminatı alma yolları

1. HASTANE KAYDINA NASIL İŞLENDİĞİ

Geçirmiş olduğunuz trafik kazası sonucu hastane kayıtlarına trafik kazası olarak kayıt altına alınması gerekiyor maddi tazminat alabilmeniziçin birinci adımı.

2. MALULİYET ORANINIZ

Trafik kazası sonucu vucudunuzda oluşan kalıcı hasar sonucu maluliyet oranınız belirlenir bunun için olayın üstünden biraz zaman geçmesi gerekiyorki oluşan hasarın iyileşme durumuna göre maluliyet oranınız belirmeli ikinci adım olarak. Maluliyet oranınızı öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tabi maluliyet oranı sadece yaralanmalı(işgücü) kazalar için geçerli.

3. KUSUR DURUMU

Trafik kazası yaşandığı esnada kurallara uyma durumunuza göre olayda kusurlu,tali kusurlu, asli kusurlu veya kusursuz olduğunuza karar verilmesi gerekiyor. İlk bu durum kazatespit de belirtilir kararı kesin değildir itirazla farklı bir durum varsa değiştirilebilir.

4. NEREYE BAŞVURACAKSINIZ?

Trafik kazası sonrası karşı tarafın sigortasına sulh(anlaşma) için başvura biilirsiniz yanlız bu konuda tecrübeli kişilerle çalışmanız önemli bunun için avukatlar veya danışmanlık şirketleriyle görüşebilirsiniz. Ama alacağanız tazminat miktarı bilmeden bizim önerimiz sigorta şirketi ile sulh veya başka durumlar için önce maddi tazminatızı mutlaka öğrenin daha sonra karşı tarafla oran üstünden anlaşın.

5. NE KADAR TAZMİNAT ALACAKSINIZ?

Ne kadar maddi tazminat alacağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir veya sitemiz üzerinden ihtiyacınıza göre formu doldurup hak ettğiniz maddi tazminat miktarınızı size özet rapor eşliğinde sunuyoruz. Amacımız kesinlikle dosya toplamak değil sadece tazminat miktarınızı hesaplamak ve tarafınıza iletmek ücreti mukabilinde.

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap