Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

İŞGÜCÜ TAZMİNATI HESAPLAMAK

İşgücü tazminatınızı hesaplarken hangi yöntemler kullanılır kurallar nelerdir ve gerçek maddi tazminat miktarınızı nasıl öğrene bilirsiniz.

yaralanma-işgücü-maluliyet tazminatı hesapla

1. KUSUR DURUMU VE MALULİYET ORANINIZ

İşgücü tazminatınızı hesaplaya bilmek için kusur oranınızın ne olduğu çok önemli sizin alacağınız maddi tazminat mikatarında birinci etkenlerden biridir, bir diğer etken maluliyet oranınız hastanede girmiş olduğunuz heyet sonucu vucudunuzda ki kayıp oranınız sizin maluliyet oranınızdır bu iki önemli konu sizin ne kadar maddi tazminat alacağınızla doğru orantılıdır.

2. MAŞINIZ VE İŞ GÖREMEMEZLİK SÜRENİZ

Maddi tazminatınız hesaplanırken bir diğer önemli husus maaşınızdır sizin almış olduğunuz maaşınız işgücü tazminatınız hesaplanırken formulde kullanılacağı için çok önemlidir. Bir diğer husus olayın yaşandığı tarihten sizin hastanede geçirmiş olduğunuz süre ve istirahat raporun bitiş tarihe kadar geçen süre sizin iş görememezlik sürenizdir bu süredeki maddi tazminatınız hesaplanırken sizin kusur durumunuza ve maluliyet oranınıza bakılmaksızın iş görememezlik süresi maddi tazminat miktarınız hesaplanır.

3. OLAY TARİHİ VE KULLANILAN YÖNTEM

Olay tarihi ile ilişkili olarak sizin hangi yaşam tablosu ile yani pmf 1931 mi yoksa trh 2010 veya cso 1980 yaşam tablosun ile ilişkili olarak ufakta olsa etkili oluğu söylene bilir yine olay tarihi ile alakalı olarak mahkemenin kabul gördüğü hesaplama yönetmini kullanımı ile alakalı olarak profresifrant mı yoksa aktüeryal hesaplama yönteminin mi kullanılacağına karar verilip hak ettiğiniz maddi tazminat hesaplanıyor.

4. BİZ KİMİZ VE NASIL HESAPLIYORUZ

Yazılımcı ve hukukcu ekibimizle genel anlamda haklarından bi haber olan ve malesef oluşan mağduriyetlere yeni bir mağduriyet eklememek için burdayız. İşgücü tazminatınızı hesaplaya bilmek için doğum tarihinizi, olay tarihini, olası dava tarihinizi, maluliyet oranınızı, kusur durumunuzu vb bilgileri alarak olay tarihinizle ve mahkemelerin kabul edeceği yaşam tablosunu ve hesaplama yöntemini kullanarak işgücü tazminatınızı hesaplıyoruz ve sizlere bir rapor eşliğinde sunuyoruz böylelikle alacağınız maddi tazminat miktarını öğrenmiş oluyorsunuz.

Tazminat Makaleleri

trafik kazası tazminat

trafik kazası tazminat

trafik kazası tazminat hesapla 2022

trafik kazası tazminat hesapla 2022

işgücü maddi tazminat hesaplama

Yaralanma Tazminatı

destekten-yoksun-kalma-evli

Vefat(Evli) Tazminatı

destekten-yoksun-kalma-bekar

Vefat(Bekar) Tazminatı

trafik-kazası-maddi-tazminat-nasıl-alınır

Trafik Kazası Tazminatı Almak

maddi-tazminat-maluliyet

Maluliyet Oranı Önemi

tazminat-hesapla

Tazminat Hesapla

maddi-tazminat-hesapla

Maddi Tazminat Hesapla

trafik-kazasi-tazminat-hesapla

Trafik Kazası Tazminat Hesapla

is-kazasi-tazminati-hesapla

İş Kazası Tazminatı Hesapla

trafik-kazasi-tazminati-hesapla

Trafik Kazası Tazminatı Hesapla

is-kazasi-tazminat-hesapla

İş Kazası Tazminat Hesapla

maluliyet-tazminati-hesapla

Maluliyet Tazminatı Hesapla

is-gücü-tazminati-hesapla

İş Gücü Tazminatı Hesapla

yaralanma-tazminati-hesapla

Yaralanma Tazminatı Hesapla

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap